XX TORNEO DE FÚTBOL 8 “VILA DE PONTEDEUME” 5 DE XUÑO CATEGORÍA BENXAMIN

XX  TORNEO DE FÚTBOL 8

“VILA DE PONTEDEUME”

 

5 DE XUÑO, CATEGORÍA BENXAMIN

 

 

 

CATEGORÍA BENXAMÍN

 

Grupo A: Eume Deportivo B, Numancia de Ares, A.D.Miño e Racing de Ferrol.

 

Grupo B: As Pontes, Orillamar, Racing San Pedro e Cedeira B

 

Grupo  C: Victoria C.F., Galicia de Mugardos e Cedeira

 

Grupo D: Eume Deportivo, O Val e C. Maniños.

 

Grupo E: Ural C.F., San Sadurniño e Animas

 

Grupo F: Galicia de Caranza, Imperator OAR e Narón.

 

Grupo G: Narón O Freixo, Rápido de Neda e Perlio

 

Domingo 5

 

 

               CAMPO A                                              CAMPO B

 

09:00 (A) Eume B ….Miño                            (A)Numancia……R.Ferrol

09:30 (B)As Pontes…….Orillamar                 (B)San Pedro  …Cedeira B

10:00 (C)Victoria……Mugardos                       (D)Eume……O Val

10:30 (E)Ural……San Sadurniño                    (F)Caranza.………Imperátor

11:00 (G)Naron O Freixo …..…Neda                         (A)Eume B……Numancia

11:30 (A)Miño………R.Ferrol                          (B)As Pontes………..San pedro

12:00 (B)Orillamar…….Cedeira B                    (C)Victoria…….Cedeira

12:30 (D)Eume…….Maniños                           (E)Ural…………Animas

13:00 (F)Caranza…….Narón                          (G)Narón O Freixo……Perlio

13:30 (A)Eume B…….R.Ferrol      .                   (A)Miño……Numancia

14:00 (B)As Pontes……..Cedeira B                  (B)Orillamar……..San Pedro

14:30 (C)Mugardos……Cedeira                          (D)O Val……..Maniños

15:00 (E)San sadurniño….Animas                     (F)Imperátor……..Narón

15:30 (G)Neda…………Perlio

 

Oitavos de final

 

16:00 (1) 1ºA……….3ºB…………               (5)  2ºB………….2ºC……………

16:30 (2) 1ºB……… 3ºA…………                (6) 1ºC………….2ºA……………

17:00 (3) 1ºD……….2ºE…………                (7)1ºE………….2ºD……………

17:30 (4) 1ºF……….2ºG…………               (8) 1ºG………….2ºF……………

 

Cuartos de final

 

18:00.(A) 1.……………6 ………….               (C)  2……………….5…………

18:30.(B)  3…………….8………….                (D)  4……………….7…………

 

Semifinais (campo A)

 

19:00    A…………………..C………………….

19:30    B…………………..D………………….

 

Final

20:15     ………………….-…………………