VI TORNEO NARÓN FREIXO. CATEGORÍA BENXAMÍN


O Sábado catorce de setembro, arranca o VI TORNEO NARÓN FREIXO coa categoría BENXAMÍN. Dezaseis equipos disputarán a SEXTA edición do que xa e considerado un dos mellores Torneos da pretemporada na nosa provincia. Dende as 09.00 horas, máis de douscentos pequenos xogadores, pasarán polo céspede de NARÓN, para disputar máis de SESENTA partidos. 

Para descargar o pdf do Torneo, so tedes que pinchar AQUI

 

                                                             BENXAMIN                                                           

Grupo A

Grupo B

Victoria C.F.

Xuventude de Oroso

Racing de Ferrol

C.D.Lugo

Deportivo de la Coruña

Calasanz

Naron Freixo

Quirinal de Aviles

Ural

Celta de Vigo

Sarriana

Galicia de Caranza

Rapido de Bouzas

Atletico Coruña

C.D. Lugo B

Luis Calvo

                        CAMPO 1

            CAMPO 2

HORA

GRUPO

PARTIDO

RESULTADO

HORA

GRUPO

PARTIDO

RESULTADO

09:00 a 09:15

A

Victoria c.f – Racing de Ferrol

1 – 0

09:00 a 09:15

A

Deportivo de la Coruña – Naron Freixo

4 – 0

09:20 a 09:35

A

Ural – Dep. B

1 – 1

09:20 a 09:35

A

Rapido de Bouzas – C.D. Lugo B

3 – 0

09:40 a 09:55

B

Xuventude de Oroso – C.D. Lugo

0 – 2

09:40 a 09:55

B

Calasanz – Quirinal de Aviles

3 – 1

10:00 a 10:15

B

Celta de Vigo – Galicia de Caranza

1 – 0

10:00 a 10:15

B

Atletico Coruña -Luis Calvo

2 – 1

10:20 a 10:35

A

Victoria C.F. –  Dep. de la Coruña

0 – 1

10:20 a 10:35

A

Racing de Ferrol – Naron O Freixo

2 – 1

10:40 a 10:55

A

Ural – Rapido de Bouzas

0 – 0

10:40 a 10:55

A

Depor B– C.D. Lugo B

3 – 1

11:00 a 11:15

B

Xuventude de Oroso – Calasanz

2 – 0

11:00 a 11:15

B

C.D. Lugo – Quirnal de Aviles

0 – 1

11:20 a 11:35

B

Celta de Vigo – Atletico Coruña

1 – 1 

11:20 a 11:35

B

Galcia de Caranza – Luis Calvo

0 – 1

11:40 a 11:55

A

Victoria C.F. Naron Freixo

3 – 0

11:40 a 11:55

A

Racing de Ferrol – Deportivo de la Coruña

0 – 2

12:00 a 12:15

A

Ural – C.D.Lugo B

4 – 1

12:00 a 12:15

A

Depor B – Rapido de Bouzas

1 – 0

12:20 a 12:35

B

Galicia de Caranza – Atletico Coruña

2  – 1

12:20 a 12:35

B

C.D. Lugo – Calasanz

0 – 1

12:40 a 12:55

B

Celta de Vigo – Luis Calvo

1 – 0

12:40 a 12:55

B

Xuventude de Oroso – Quirinal de Aviles

2 – 0

13:05 a 13:20

A

Victoria C.F. – Ural

0 – 3

13:05 a 13:20

B

Calasanz – Galicia de Caranza

0 – 1

13:25 a 13:40

A

Naron Freixo – Rapido de Bouzas

0 – 1

13:25 a 13:40

B

Xuventude de Oroso- Celta de Vigo

0 – 3

13:45 a 14:00

A

Racing de Ferrol – CD Lugo B

3 – 0

13:45 a 14:00

B

C.D. Lugo – Luis Calvo

0 – 1

14:05 a 14:20

A

Deportivo de la Coruña – Depor B

4 – 1

14:05 a 14:20

B

Quirinal de Aviles – Atletico Coruña

1 – 0

14:25 a 14:40

A

Victoria C.F. – C.D. Lugo B

1 – 0

14:25 a 14:40

B

Xuventude de Oroso – Luis Calvo

2 – 1

14:45 a 15:00

A

Racing de Ferrol – Rapido de Bouzas

1 – 0

14:45 a 15:00

B

C.D. Lugo – Atletico Coruña

0 – 2

15:05 a 15:20

A

Naron Freixo – Ural

1 – 4

15:05 a 15:20

B

Qurinal de Aviles – Celta de Vigo

0 – 5

15:25 a 15:40

A

Deportivo de la Coruña – Rapido de Bouzas

5 – 0

15:25 a 15:40

B

Calasanz – Atletico Coruña

1 – 2

15:45 a 16:00

A

Naron Freixo – Depor B

0 – 3

15:45 a 16:00

B

Quirinal de Aviles – Galicia de Caranza

1 – 0

16:10 a 16:25

A

Racing de Ferrol – Ural

0 – 0

16:10 a 16:25

B

C.D. Lugo – Celta de Vigo

1 – 0

16:30 a 16:45

A

Deportivo de la Coruña- C.D. Lugo B

4 – 0

16:30 a 16:45

B

Calasanz – Luis Calvo

1 – 2

16:50 a 17:05

A

Victoria C.F. – Depor B

2  – 0

16:50 a 17:05

B

Xuventude de Oroso – Galicia de Caranza

0 – 2

17:10 a 17:25

A

Naron Freixo – C.D. Lugo B

4 – 0

17:10 a 17:25

A

Deportivo de la Coruña – Ural

1 – 1

17:30 a 17:45

A

Racing de Ferrol – Depor B

1 – 2

17:30 a 17:45

A

Victoria C.F. – Rapido de Bouzas

0 – 1

17:55 a 18:10

B

Quirinal de Aviles – Luis Calvo

1 – 2

17:55 a 18:10

B

Calasanz – Celta de Vigo

0 – 5

18:15 a 18:30

B

C.D. Lugo – Galicia de Caranza

0 – 1

18:15 a 18:30

B

Xuventude de Oroso – Atletico Coruña

0 – 0

18:45 a 19:10

1-4

Depor A – Galicia de Caranza (1)

4 – 0

18:45 a 19:10

1-4

Celta– Ural (2)

0 – 2

19:20 a 19:45

15- a 16

Lugo B – Calasanz

1 – 3

19:20 a 19:45

13 a 14

Naron Freixo – Luga A

0 – 3

19:55 a 20:20

11 a 12

R. Bouzas – Quirinal

(P) 0 – 0

19:55 a 20:20

9 a 10

R. Ferrol – Xuv. Oroso

1 – 0

20:30 a 20:55

7 a 8

Victoria – Atl. Coruña

1 – 2

20:30 a 20:55

5 a 6

Depir B – Luis Calvo

0 – 2

21:10 a 21:50

1 a 2

Depor A – Ural

2 – 0

21:10 a 21:35

3ª 4

Gal. Caranza – Celta

0 – 3