CONVIVENCIA ALEVIN 13 E 14 DE MAIO

Aqui tedes toda a información do Torneo de Convivencia que disputaran os nosos equipos alevins esta fin de semana en Caranza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HORA CAMPO PARTIDOS SABADO 13 MAÑANA R   R GRUPO
10:00 1A FC ORTIGUEIRA   RAPIDO NEDA     A
10:00 1B AMISTADE MEIRAS   NARON FREIXO B   A
10:00 2 NARON FREIXO   PORTUARIOS B   B
10:00 3 CCRD PERLIO   PORTUARIOS     B
10:30 1A NARON C   SAN SADURNIÑO   C
10:30 1B SAN PEDRO   ANIMAS   C
10:30 2 GALICIA CARANZA C   NARON FREIXO C   D
10:30 3 CCRD PERLIO B   AS PONTES   D
11:00 1A RACING FERROL C   RACING FERROL B   E
11:00 1B AS PONTES B   EUME DEPORTIVO   E
11:00 2 EUME DEPORTIVO B   NARON B   F
11:00 3 SD O VAL B   SD CEDEIRA B   F
11:30 1A CF MEIRAS   NARON   G
11:30 1B UD CEBARCA   GALICIA CARANZA   G
11:30 2 GALICIA CARANZA B   NUMANCIA DE ARES   H
11:30 3 GALICIA MUGARDOS B   RACING FERROL D   H
12:00 1A NARON FREIXO B   FC ORTIGUEIRA   A
12:00 1B RAPIDO NEDA B   AMISTADE MEIRAS   A
12:00 2 PORTUARIOS     NARON FREIXO   B
12:00 3 SD O VAL   CCRD PERLIO   B
12:30 1A ANIMAS   NARON C   C
12:30 1B CEDEIRA SD   SAN PEDRO   C
12:30 2 AS PONTES   GALICIA CARANZA C   D
12:30 3 CARIÑO   CCRD PERLIO B   D
13:00 1A EUME DEPORTIVO   RACING FERROL C   E
13:00 1B AD MIÑO   AS PONTES B   E
13:00 2 SD CEDEIRA B   EUME DEPORTIVO B   F
13:00 3 RACING FERROL   SD O VAL B   F
13:30 1A GALICIA CARANZA   CF MEIRAS   G
13:30 1B GALICIA MUGARDOS   UD CEBARCA   G
13:30 2 RACING FERROL D   GALICIA CARANZA B   H
13:30 3 SD CULTURAL MANIÑOS   GALICIA MUGARDOS B   H
14:00 1A RAPIDO NEDA     NARON FREIXO B   A
14:00 1B FC ORTIGUEIRA   RAPIDO NEDA B   A
14:00 2 PORTUARIOS B   PORTUARIOS     B
14:00 3 NARON FREIXO   SD O VAL   B
14:30 1A SAN SADURNIÑO   ANIMAS   C
14:30 1B NARON C   CEDEIRA SD   C
14:30 2 NARON FREIXO C   AS PONTES   D
14:30 3 GALICIA CARANZA C   CARIÑO   D
             
HORA CAMPO PARTIDOS SABADO 13 TARDE GRUPO
15:30 1A RACING FERROL B   EUME DEPORTIVO   E
15:30 1B RACING FERROL C   AD MIÑO   E
15:30 2 NARON B   SD CEDEIRA B   F
15:30 3 EUME DEPORTIVO B   RACING FERROL   F
16:00 1A NARON   GALICIA CARANZA   G
16:00 1B CF MEIRAS   GALICIA MUGARDOS   G
16:00 2 NUMANCIA DE ARES   RACING FERROL D   H
16:00 3 GALICIA CARANZA B   SD CULTURAL MANIÑOS   H
16:30 1A RAPIDO NEDA B   RAPIDO NEDA     A
16:30 1B AMISTADE MEIRAS   FC ORTIGUEIRA   A
16:30 2 SD O VAL   PORTUARIOS B   B
16:30 3 CCRD PERLIO   NARON FREIXO   B
17:00 1A CEDEIRA SD   SAN SADURNIÑO   C
17:00 1B SAN PEDRO   NARON C   C
17:00 2 CARIÑO   NARON FREIXO C   D
17:00 3 CCRD PERLIO B   GALICIA CARANZA C   D
17:30 1A AD MIÑO   RACING FERROL B   E
17:30 1B AS PONTES B   RACING FERROL C   E
17:30 2 RACING FERROL   NARON B   F
17:30 3 SD O VAL B   EUME DEPORTIVO B   F
18:00 1A GALICIA MUGARDOS   NARON   G
18:00 1B UD CEBARCA   CF MEIRAS   G
18:00 2 SD CULTURAL MANIÑOS   NUMANCIA DE ARES   H
18:00 3 GALICIA MUGARDOS B   GALICIA CARANZA B   H
18:30 1A NARON FREIXO B   RAPIDO NEDA B   A
18:30 1B RAPIDO NEDA     AMISTADE MEIRAS   A
18:30 2 PORTUARIOS     SD O VAL   B
18:30 3 PORTUARIOS B   CCRD PERLIO   B
19:00 1A ANIMAS   CEDEIRA SD   C
19:00 1B SAN SADURNIÑO   SAN PEDRO   C
19:00 2 AS PONTES   CARIÑO   D
19:00 3 NARON FREIXO C   CCRD PERLIO B   D
19:30 1A EUME DEPORTIVO   AD MIÑO   E
19:30 1B RACING FERROL B   AS PONTES B   E
19:30 2 SD CEDEIRA B   RACING FERROL   F
19:30 3 NARON B   SD O VAL B   F
20:00 1A GALICIA CARANZA   GALICIA MUGARDOS   G
20:00 1B NARON   UD CEBARCA   G
20:00 2 RACING FERROL D   SD CULTURAL MANIÑOS   H
20:00 3 NUMANCIA DE ARES   GALICIA MUGARDOS B   H